česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Czech Embassy New Delhi
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Cílené školení konzulárních pracovníků pro miniregion Střední a Jihovýchodní Asie

Kdy: 24.05.2022 - 25.05.2022, Kde: Velvyslanectví ČR v Dillí

Ministerstvo zahraničních věcí ČR v říjnu 2018 zahájilo realizaci projektu zaměřeného na zajištění školení pracovníků zastupitelských úřadů účastnících se procesu zpracovávání a vydávání krátkodobých schengenských víz. Ukončení projektu je plánováno na konec září 2022.  Projekt "Intenzifikace konzulárního školícího modulu", reg. č. ISF/11/01, je financován v rámci národního programu Fondu pro vnitřní bezpečnost.

 

Financováno EU

V jeho rámci se ve dnech 24. - 25. května 2022 na Velvyslanectví České republiky v Dillí uskutečnilo průběžné školení konzulárních pracovníků působících v regionu Střední a Jihovýchodní Asie  zaměřené na profesní vzdělávání konzulárních pracovníků vyslaných na konzulární oddělení zastupitelských úřadů ČR v zahraničí.

KOš1

Cílem je podpora společné vízové politiky EU/Schengenu, zvýšení kvalifikace a odbornosti konzulárních pracovníků, a to formou kontinuálního vzdělávání zaměřeného na oblast právních předpisů EU/Schengenu a ČR, vztahujících se k problematice krátkodobých schengenských víz a jejich implementace v praxi.

Koš4

Daný projekt přímo navazuje na projekt „Realizace konzulárního školícího modulu“, reg. č. ISF/4/01, který se uskutečnil v období let 2016–2018.

Koš7