česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

2. byznys forum Indie - Střední Evropa (ICEBF)

Kdy: 05.10.2015 - 06.10.2015

Kde: Indie, Bengaluru

Ve dnech 5. - 6. října 2015 se v Bengalúru konal 2. ročník „India - Central Europe Business Forum” (ICEBF). Program fóra se opíral o dvoustranná jednání firem (B2B) a o diskusní panely.  Českou delegaci vedl velvyslanec Milan Hovorka.
 


V roce 2014 se uskutečnil 1. ročník, kde byla Česká republika partnerskou zemí, v roce 2015 bylo partnerskou zemí Polsko.

Českou delegaci vedenou velvyslancem Milanem Hovorkou doprovázela podnikatelská mise vedená viceprezidentem Hospodářské komory ČR Bořivojem Minářem. V rámci panelové diskuse vystoupil za Českou republiku nejen velvyslanec Milan Hovorka, ale také ředitel odboru zahraničně ekonomických politik II Ministerstva průmyslu a obchodu ČR Richard Hlavatý. Oficiálnímu zahájení byl přitomen také státní ministr zahraničních věcí Indie generál V. K. Singh.

V české delegaci byli přítomni zástupci českých firem, např. Škoda Auto, Vítkovice, Bonatrans, CATAI (Czech Aerospace Training Academy India) nebo ZKL Bearings. V delegaci byl přítomen i prezident Indicko-české smíšené obchodní komory Manjeet Malik.

Forum ICEBF se ukázalo jako dobrá příležitost pro české firmy k navázání kontaktů s potenciálními obchodními partnery v Indii.

Další informace najdete na webové stránce www.icebf.in.

 

přílohy

2nd ICEBF E-Flier 203 KB PDF (Acrobat dokument) 16.8.2015