česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

ČR na veletrhu těžební techniky IME 2016

Kdy: 24.02.2016 - 27.02.2016, Kde: Kolkata

Ve dnech 24.-27.2.2016 se v Kolkatě uskutečnil veletrh těžební techniky International Mining Exhibition IME 2016, jehož se Česká republika zúčastnila formou oficiální účasti za finanční podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Na společném českém stánku se představila asociace Česká dobývací technika a české firmy: Enelex, Ferrit, Fite, Inco Engineering, M&Bc Fiamoli, Řetězárna, T Machinery, TDS Zampra, Wikov MGI a ZAM Servis.

ime2

Český výstavní stánek získal od organizátorů veletrhu ocenění v kategorii zahraničních národních výstavních pavilonů.

ime6

V rámci české účasti na veletrhu se uskutečnil podnikatelský seminář, na nějž byli prostřednictvím místních komor a s vyžitím kontaktů českých firem a velvyslanectví pozváni potencionální zájemci o spolupráci v odvětví těžební techniky z řad indických firem.

ime5

Česká delegace vedená velvyslancem vedle toho zavítala do sídla dvou obchodních komor v Kalkatě: ICC a MCC. Během setkání s představiteli a členy obchodních komor velvyslanec Milan Hovorka prezentoval celou řadu příležitostí v oblasti obchodu a investic mezi Českou republikou a Indií.

ime4

Delegace českých firem vedená velvyslancem navštívila sídlo největších společnosti na světě zabývající se těžbou uhlí: Coal India Limited. Zástupci českých firem měli jedinečnou příležitost oslovit se svou nabídkou přímo generálního ředitele a předsedu představenstva Coal India Sutirthu Bhattacharyu a technického ředitele N. Kumara.

ime3