česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ©Velvyslanectví České republiky v Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česká republika bude opět partnerskou zemí na Bengal Global Business Summitu

Kdy: 07.02.2019 - 08.02.2019, Kde: Biswa Bangla Convention Centre Kolkata

Česká republika se zúčastní nadcházejícího veletrhu a ekonomického summitu pořádaného Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) pod záštitou ministerské předsedkyně svazového státu Západní Bengálsko Mamaty Banerjee, a to v Kolkatě ve dnech 7. - 8. 2. 2019 a to opět jako partnerská země. Podnikatelskou delegaci pořádá Velyslanectví České republiky v Dillí, které zájemcům účast na summitu vřele doporučuje.
 

Velvyslanectví České republiky v Dillí vyzývá české firmy k účasti na této kvalitní akci, a doporučuje k předvedení výrobků a služeb využít společnou prezentací České republiky na veletržním pavilonu, který velvyslanectví zajistilo pro české účastníky zdarma.

Stejně jako minulý ročník, Bengal Global Business Summit představuje nejdůležitější akci tohoto druhu ve svazovém státě Západní Bengálsko, téměř stomilionovém trhu s hlavní megalopolí Kolkatou. Ta představuje hlavní pól růstu v regionu Bengálského zálivu a vstupní bránu do severovýchodních států Indie (Assam, Meghalaya, Mizoram, Manipur, Tripura, Nagaland a Arunačal Pradéš) s dalšími desítkami milionů obyvatel a obrovským potenciálem zejména v zemědělství, potravinářském průmyslu, energetice, těžebním průmyslu, kožedělném a textilním průmyslu či ve službách.

 

Český pavilon

 

Summit se koná v moderním konferenčním centru Biswa Bangla a po boku ministerské předsedkyně Západního Bengálska Mamaty Banerjee bude zahájen za účasti vedoucího podnikatelské delegace, velvyslance České republiky v Indii Milana Hovorky.

Detaily summitu jsou zveřejněny na stránkách akce či v přiložené brožuře. V případě zájmu prosím kontaktujte naše ekonomické oddělení, které Vám rádo poskytne vice informací a pomůže s registrací na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí


 

přílohy

Informační brožura 11 MB PDF (Acrobat dokument) 9.12.2018