česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.parlamentnilisty.cz
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy se představí v Indii

Kdy: 18.01.2019 10:00 - 22.01.2019 18:00, Kde: Mahathma Mandir Gandhinagar Gudžárát

Na 50 českých firem a společností se předvede návštěvníkům na summitu a veletrhu Vibrant Gujarat 2019, který se ve dnech 18. – 20. Ledna 2019 uskuteční v konferenčním centru Maháthmá Mandir v Gandhinagaru, hlavním městě indického svazového státu Gudžárát. Početnou podnikatelskou delegaci povede premier České republiky Andrej Babiš, kterého doprovodí ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková a další vysocí představitelé politické a podnikatelské scény České republiky. Česká republika se 9. ročníku summitu zúčastní jako partnerská země a na veletrhu představí svůj vlastní pavilon. V pátek 18. ledna 2018 od 17,00 se pak uskuteční seminář věnovaný bilaterálním obchodním vztahům mezi Indií a Českou republikou nazvaný “Česká republika – perspektivní partner Indie na cestě ke společné prosperitě”, který se bude konat v konferenční hale č. 1. Po semináři bude možné se setkat s firmami a uskutečnit B2B schůzky, stejně jako v průběhu dne na českém stánku (veletržní hala č. 1). Seznam firem, jejich profily a kontaktní osoby stejně jako program semináře naleznete v příloze, případně je možné si přímo sjednat B2B schůzky po registraci na www.vibrantgujarat.com.
 

Již 9. ročník vrcholného summitu Vibrant Gujarat se v roce 2019 uskuteční i za účasti České republiky jako partnerské země. Při této příležitosti bude přítomno několik desítek českých firem a investorů, které vážily cestu do Indie, aby se představily indickým partnerům a navázaly cenné kontakty. Energetika, IT, zdravotnické vybavení, reality, finanční a jiné služby, letecká doprava, stavebnictví, obranný průmysl, strojírenství, sklářství, design, telekomunikace, železniční průmysl, petrochemický průmysl či automobilový průmysl budou v hojné míře zastoupeny a současně bude pro B2B schůzky připraveno i vedení jedné z největších obchodních komor v České republice, Svazu průmyslu a obchodu České republiky, kteří ochotně pomohou se zorientovat s výběrem vhodného partnera a firem, které se do Indie tentokrát nedostaly. Během celého summit až do 22. ledna 2019 bude na stánku přítomen zástupce Velvyslanectví České republiky v Dillí a mnoho dalších českých firem, které ochotně pomohou najít vhodného partnera pro všechny zájemce z řad návštěvníků.

Pro úplný seznam firem prosím prohlédněte přiložený seznam včetně kontaktů a profilů. V příloze rovněž naleznete program obchodního fora. Ke sjednání B2B schůzek zároveň doporoučujeme využít registračního prostředí po registraci na www.vibrantgujarat.com.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Seznam firem 312 KB PDF (Acrobat dokument) 10.1.2019

Program podnikatelského fóra 130 KB PDF (Acrobat dokument) 10.1.2019