česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Česko-indická pracovní skupina pro těžké strojírenství

Kdy: 03.10.2016 - 05.10.2016, Kde: Brno

V pořadí čtvrté zasedání česko-indické smíšené pracovní skupiny pro spolupráci v oblasti těžkého strojírenství pořádané Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s Ministerstvem těžkého průmyslu a veřejných společností Indie se uskuteční u příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v Brně 3. října 2016.

Indická delegace se dále zúčastní setkání u kulatého stolu a dvoustranných podnikatelských jednání (B2B) společně organizovaných Hospodářskou komorou ČR a Indicko-českou smíšenou obchodní komorou 5. října. Na programu budou jednání o spolupráci v oblasti nejmodernější průmyslové výroby a sdílení vědecko-technických poznatků.

Rada pro podporu strojírenského vývozu (EEPC) představí v rámci indického výstavního pavilonu to nejlepší z indického strojírenství na MSV 2016 v Brně.

Během brněnského veletrhu se vedoucí indické delegace, náměstek ministra těžkého průmyslu Girish Shankar setká s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Eduardem Muřickým a s náměstky ministra zahraničních věcí Martinem Tlapou a Miloslavem Staškem.