česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

India-Europe 29 Business Forum

Kdy: 08.12.2016 - 09.12.2016, Kde: New Delhi, Federation House,Tansen Marg

Třetí ročník podnikatelského fóra konaného pod hlavičkou India-Europe 29 Business Forum se uskuteční v Dillí ve dnech 8.-9. prosince 2016. Podnikatelské fórum, které pořádá Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí Indie a velvyslanectvími evropských zemí v Indii, nabídne jedinečnou příležitost ke schůzkám mezi indickými a evropskými představiteli vlád a firemního sektoru. 
 

Ministerstvo zahraničních věcí Indie potvrdilo zájem podpořit rozvoj hospodářských vztahů mezi Indií a evropskými zeměmi prostřednictvím uspořádání třetího ročníku podnikatelského fóra konaného pod hlavičkou "India-Europe 29 Business Forum".

Letošní ročník podnikatelského fóra by se měl zaměřit na rozvoj technologických kapacit, biotechnologie, informační a komunikační technologie, špičkové výrobní technologie, a to se zvláštním zřetelem na koncept "smart cities", čisté technologie, obnovitelné zdroje, automobilový průmysl, logistiku, zemědělství a potravinářství. V širším záběru by se mělo fórum věnovat dále rozvoji dvoustranných obchodních vztahů, zintenzivnění multilaterální obchodní spolupráce, novým formám spolupráce a usnadňování obchodu.  

Očekává se početná účast představitelů zemí a podnikatelských delegací na nejvyšší úrovni. Účastníci fóra budou mít jedinečnou příležitost k interakci s představiteli indické vlády a předních indických firem.

Webové stránky podnikatelského fóra IE29BF.

 

IE29BF