česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ©Velvyslanectví České republiky v Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Kybernetická bezpečnost - pozvánka na misi do Indie

Kdy: 20.11.2019 - 22.11.2019, Kde: Dillí

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR a Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) organizují v rámci projektu ekonomické diplomacie misi českých společností zaměřených na kybernetickou bezpečnost do Indie. Událost, která proběhne ve dnech 20. - 22. listopadu 2019, má za cíl prezentovat české společnosti působící v oboru kybernetické bezpečnosti, a stejně tak poskytnout prostor pro jednání s vybranými partnery.
 

V rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED je organizována mise českých společností zaměřených na kybernetickou bezpečnost do Indie. Mise proběhne v návaznosti na summit EU – Indie a Konferenci o kybernetickém právu, kybernetické kriminalitě a kybernetické bezpečnosti,  a kde česká delegace rovněž plánuje účast. Velvyslanectví České republiky v Dillí následně uspořádá v hlavním městě seminář na půdě velvyslanectví a navazující společenský podnik.

Indie se řadí ke světovým mocnostem v oblasti informačních a komunikačních technologií. Po implementaci programu na podporu vědeckotechnické spolupráce mezi Indií a Českou republikou se ICT sektor navíc stal podporovaným oborem bilaterální spolupráce v oblasti vědy a techniky. Kybernetická bezpečnost představuje potenciál pro české subjekty, a to jak pro prodej produktů, tak pro navázání spolupráce a získání know-how a cenných poznatků v oblasti vývoje.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí. Pro více informací kontaktujte prosím obchodního radu Velvyslanectví Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz).

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí