česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Lasvit otevřel showroom v Dillí

Kdy: 17.02.2017, Kde: Dillí, Indie

Velvyslanec Milan Hovorka a státní tajemník Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky Robert Szurman byli čestnými hosty u příležitosti otevření showroom společnosti Lasvit v centru moderního designu "Vis-á-Vis Experience Centre" v pátek 17 února 2017 v Dillí.

Přední dodavatel designových skleněných svítidel a instalací, společnost Lasvit, která spolupracuje s tradičními českými sklárnami a světovými designéry, posílila svou přítomnost v Indii otevřením showroom v Dillí za přítomnosti zakladatele společnosti Leona Jakimiče a brazilského designéra Humberta Campany. Mezi vystavenými objekty proto nechyběl kus z dílny designového studia Campana Brothers z kolekce nazvané "Candy".

Uvedená kolekce vychází ze série studia Campana Brothers nazvané "Sushi" a z fascinace brazilské designové dvojice sklem. Kolekce je inspirována barevnými cukrovinkami, které se prodávají na populárních brazilských tržištích. Tento koncept byl s nadšením přijat českými skláři a technicky zpracován do výsledné podoby.

Otevření showroom bylo zařazeno mezi oficiální doprovodné akce výstavy India Design 2017 a bylo zorganizováno ve spolupráci s ELLE Décor India a centrem designu "Vis-á-Vis Experience Centre" v Dillí.

 

Milan Touš, ekonomický diplomat Velvyslanectví České republiky v Dillí

 

Více informací o společnosti Lasvit a designovém studiu Campana Brothers obsahuje příloha - viz níže.

přílohy

About Lasvit and Campana Brothers 130 KB PDF (Acrobat dokument) 22.2.2017