česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.litostrojgroup.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mise hydroenergetických firem do Indie

Kdy: 24.06.2019 - 27.06.2019, Kde: Dillí, Uttrakhand, Himáčalpradéš

Velvyslanectví České republiky v Dillí vybízí společnosti zaměřené na hydroenergetiku k účasti na podnikatelské misi, která se uskuteční ve dnech 24. - 27. června 2019 v Indii. Prostřednictvím projektu na podporu ekonomické diplomacie PROPED účastníci mise navštíví regiony s největším potenciálem pro výrobu elektřiny z vodních zdrojů (Himačalpradéš, Uttrakhand, severovýchod Indie), kde budou moci navázat či prohloubit obchodní vztahy se zástupci politické a podnikatelské sféry s cílem najít uplatnění pro své produkty.
 

Během programu podnikatelské mise budou navštíveny 3 svazové státy, které skýtají významný potenciál pro obnovitelné zdroje energie - Himačalpradéš, Uttrakhand a Manipur a v doprovodu velvyslance České republiky v Indii budou uskutečněny schůzky s regulačními orgány, energetickými úřady a firmami z oboru za účelem navázání obchodních kontaktů.

Jedná se o státy v podhúří Himaláje, ve kterých se soustředí většina hydroenergetických aktivit Indie, která se s celkovým instalovaným výkonem 44,594 MW jen v oblasti vodních elektráren řadí na 7. příčku v celosvětovém žebříčku producentů. Odvětví je o to perspektivnější díky cílené podpoře státu na obnovitelné zdroje energie.

Firmy budou mít možnost osobní prezentace a přijetí u nejvyšších autorit u svazových států, kde je osobní účast pro úspěšný vstup na trh nezbytná.

Pro více informací prosím kontaktujte obchodního radu velvyslanectví p. Milana Dostála na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí