česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.pixelbay.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nabídka účasti na misi technologických firem do Indie

Kdy: 11.11.2019 - 14.11.2019, Kde: Bengalúru Nové Dillí

Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s Invest India a Czech Invest organizují prostřednictvím projektu na podporu ekonomické diplomacie PROPED událost „technologická mise českých inovačních firem do Indie“. Tímto bychom Vás rádi vyzvali k účasti na akci, která v letošním roce proběhne ve dnech 11. – 14. listopadu, a která je mimo jiné orientována na technologické firmy zaměřené na elektromobilitu a alternativní pohony, autonomní řízení a umělou inteligenci, digitalizaci a konektivitu a s tím spojené služby a chytrou výrobu, vývoj, logistiku a chytré skladování. Mise si klade za cíl zprostředkovat či prohloubit cenné obchodní kontakty mezi reprezentanty jednotlivých českých firem s indickými zástupci politické a podnikatelské sféry.
 

V souvislosti s podporou ekonomické diplomacie prostřednictvím projektu PROPED je v rámci proexportních aktivit organizována Technologická mise inovačních firem do Indie. Mise představuje mimořádnou příležitost pro prezentaci českých společností v sektoru, který v Indii nabízí rozsáhlé obchodní a investiční příležitosti. Matchmakingová a prezentační akce se uskuteční ve dnech 11. – 14. listopadu ve městech Bengalúru a Nové Dillí a bude spojena s možností individuálních jednání.

Do mise se mohou hlásit firmy, start-upy, inkubátory či akcelerátory, ale i výzkumné organizace a další instituce se zaměřením na technologie a inovace.

Přípravu mise zajišťuje Velvyslanectví České republiky v Dillí ve spolupráci s CzechInvestem. Pro více informací kontaktujte prosím obchodního radu Velvyslanectví Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz).

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí