česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: EBG Federation
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nové hodnocení podnikatelského prostředí v Indii

Kdy: 23.04.2018, Kde: Dillí

Federace EBG (European Business Group), která je volným sdružením evropských investorů v Indii, vydala nový Poziční dokument. „Position Paper 2018“ hodnotí vývoj podnikatelského prostředí v Indii a předkládá doporučení pro usnadnění podnikatelských aktivit adresovaná vládním úřadům. 
 

Názory vyjádřené v každé kapitole Pozičního dokumentu obecně vyjadřují postoje členů Federace EBG. Jednotlivé sektorově zaměřené kapitoly odrážejí obavy podnikatelů z EU překážek a rizik při realizaci nebo rozšiřování jejich podnikatelských aktivit v současném regulatorním rámci v Indii. Poziční dokument zároveň navrhuje klíčové reformy, které povedou k růstu podnikatelské aktivity, což je přirozeně i v zájmu Indické vlády.

Poziční dokument Federace EBG je distribuován všem klíčovým a relevantním zúčastněným stranám v Indické vládě, Delegaci Evropské unie v Dillí a zastupitelským úřadům členských států EU v Indii.

Na přípravě Pozičního dokumentu se podílel také Home Credit, který je členem Federace EBG. Přikládáme úvodní slovo, kterým do Pozičního dokumentu přispěl velvyslanec České republiky v Indii Milan Hovorka, jenž se zároveň zúčastnil slavnostního setkání, při němž byl Poziční dokument pro rok 2018 veřejnosti poprvé představen.

přílohy

Message of Ambassador of the Czech Republic 100 KB PDF (Acrobat dokument) 30.4.2018