česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: EEPC
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Podnikatelská mise doprovázející ministra obchodu a průmyslu do Indie

Kdy: 04.03.2018 - 08.03.2018, Kde: Dillí, Aurangabad, Chennai

Hospodářská komora České republiky organizuje z pověření Ministerstva průmyslu a obchodu ČR podnikatelskou misi, která bude doprovázet ministra obchodu a průmyslu Tomáše Hünera při příležitosti jeho návštěvy Indie ve dnech 4. – 8. března 2018. Podnikatelskou misi za HK ČR povede viceprezident Ing. Bořivoj Minář.

V Dillí se podnikatelská delegace zúčastní čtvrtého ročníku Podnikatelského fóra Indie – Evropa 29 (www.ie29bf.in). Podnikatelské fórum, které pořádá Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí Indie, nabízí jedinečnou příležitost ke schůzkám mezi indickými a evropskými představiteli vlád a firemního sektoru. Zástupci českých firem budou mít vedle schůzek B2B v rámci fóra také možnost vystoupit v jednotlivých panelech.

V Aurangabadu navštíví delegace tovární prostory automobilky Škoda Auto a českého výrobce železničních kol a dvoukolí Bonatrans.

V Chennai se Česká republika představí jako partnerská země formou oficiální účasti na strojírenském veletrhu International Engineering Sourcing Show (IESS; www.iesshow.in ) a pan ministr zde bude slavnostně otevírat český výstavní pavilon. Uskuteční se zde rovněž zasedání česko-indické pracovní skupiny pro těžký průmysl, kterého se budou účastnit také zástupci vybraných českých firem. V rámci doprovodného programu veletrhu bude uspořádáno česko-indické podnikatelské fórum, na nějž budou navazovat dvoustranné schůzky B2b mezi českými a indickými podnikateli.

Ve spolupráci s Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) se uskuteční také podnikatelské fórum a B2B schůzky v Chennai.

Podmínky účasti - informace na stránkách HK ČR.