česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Potravinářský veletrh Annapoorna zve české nákupčí

Kdy: 27.09.2018 - 29.09.2018, Kde: Mumbaí

Velvyslanectví České republiky v Dillí bylo osloveno pořadateli potravinářského veletrhu Annapoorna 2018 - World of Food India, který se koná ve dnech 27. - 29. září 2018 v Mumbaí, aby zprostředkovalo pozvání pro zahraniční nákupčí z Česka.

Pořadatelé nabízejí uhradit hostům z řad zahraničních nákupčích ubytování na 3 noci v pětihvězdičkovém hotelu a zajistí jim další asistenci po dobu veletrhu. Termín k zaslání přihlášek pro zahraniční nákupčí je 12. srpna. Velvyslanectví ČR v Dillí do té doby musí nahlásit jména nákupčích z ČR ve stručném formátu.

Do 15. srpna 2018 pak musejí zájemci zaslat vyplněný formulář - viz příloha. Adresátem přihlášek je zástupce obchodní komory FICCI (Federation of Indian Chambers of Commerce and Industry) pan Sudhanshu Gupta (e-mail: sudhanshu.gupta@ficci.com).

Veletrh Annapoorna World of Food India pořádá jedna ze dvou největších celoindických podnikatelských asociací FICCI společně s německou společností Kölnmesse GmBH (pořadatel německého potravinářského veletrhu Anuga). V loňském roce si dobře hodnocený veletrh Annapoorna vybrala Evropská komise pro uspořádání společné účasti vystavovatelů z řad evropských zemědělských a potravinářských podniků.

V případě zájmu o účast prosím kontaktujte velvyslanectví na e-mailu: milan_tous@mzv.cz .

 

 

Ministryně potravinářského průmyslu Harsimrat Kaur Badal na veletrhu Annapoorna World of Food 2017

Ministryně potravinářského průmyslu Harsimrat Kaur Badal na veletrhu Annapoorna World of Food 2017

přílohy

Přihláška pro nákupčí ze zahraničí 61 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 10.8.2018