česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Google Play
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání k účasti na investičním summitu v Uttarpradéši

Kdy: 21.02.2018 10:00 - 22.02.2018 18:00, Kde: IGP, Gomti Nagar, Lucknow

Velvyslanectví České republiky v Dillí vyzývá české firmy k účasti na vrcholném podnikatelském summitu UP Summit 2018, který se ve dnech 21. – 22. února 2018 koná v hlavním městě svazového státu Uttárpradéš Láknáu (ang. Lucknow). Summit proběhne za účasti předsedy vlády Indie Nárendra Módiho , ministerského předsedy Uttárpradéše Yogi Adityantha či ministra průmyslového rozvoje Satish Mahany. Česká republika se bude účastnit Summitu jako partnerská země a velvyslanectví pro tuto příležitost vyjednalo veletržní pavilon o velikosti 50 m2 zdarma. Velvyslanectví zároveň pro omezený počet účastníků zajistí i bezplatné ubytování v 5* hotelu, dopravu v místě a řadu setkání s podnikatelskou i vládní elitou země.  
 

Účast na Summitu je další z misí, které velvyslanec České republiky v Dillí Milan Hovorka pořádá na podporu ekonomické diplomacie a zájmů českých firem na regionální úrovni v Indii. Česká republika vystupuje na tomto Summitu jako partnerská země po boku Nizozemska, Japonska či Finska.

Uttárpradéš je nejlidnatější svazový stát s potenciálem a spotřebitelskou základnou čítající 200 milionů obyvatel. Představuje 3. největší ekonomiku Indie a tvoří 8,5 % celkového hrubého domácího produktu Indie. Hospodářství je význačné vysokým zastoupením malých a středních podniků, významnou zemědělskou produkcí a navazujícím zpracovatelským průmyslem jako např. potravinářský a zejména mlékárenský, textilní, filmový či elektronický. Uttárpradéš představuje rovněž perspektivní oblast pro firmy podnikající v energetice, leteckém průmyslu anebo ICT.

České firmy se budou moci představit během národního prezentačního bloku, po kterém budou následovat  B2B a B2G jednání. Velvyslanectví rovněž zajistilo audiovizuální techniku. Na Summitu se předpokládá účast přes 5 000 delegátů z řad odborníků, kteří se zúčastní vystoupení 40 řečníků. Firmy zároveň budou moci prezentovat své výrobky na veletržním pavilonu České republiky, jehož prostor byl velvyslanectvím rovněž zajištěn bezplatně. Sektorové prezentace jsou určeny pro české firmy, které cílí na oslovení účastníků s přímým zájmem o jejich obor činnosti.

K proslovu při závěrečné řeči byl přizván i prezident Indie Rám Náth Kovind.

Ucelené informace je možné získat na adrese www.upinvestorssummit.com, v přiložené brožuře anebo u obchodního rady Mgr. Milana Dostála na adrese Milan_Dostal@mzv.cz    

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí 

přílohy

Informační brožura 6 MB PDF (Acrobat dokument) 2.2.2018