česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Summit partnerství 2017 v Ándrapradéši

Kdy: 27.01.2017 - 29.01.2017, Kde: Visakhapatnam, Ándrapradéš

Konfederace indického průmyslu (CII) ve spolupráci se sekcí podpory a politiky průmyslu Ministerstva obchodu a průmyslu Indie a vládou svazového státu Andrapradéš pořádá 23. ročník Summitu partnerství ve dnech  27. – 29. ledna ve Visakhapatnamu ve státě Andhra Pradesh. Summitu bude předsedat indická ministryně obchodu a průmyslu paní Nirmala Sitharaman. Andrapradéš je zároveň partnerským svazovým státem ve vztahu k summitu.

Visakapathnam

 

CII začala pořádat Summit partnerství v roce 1995 u příležitosti stého výročí založení konfederace a od té doby se summit stal jednou z nejprestižnější podnikatelskou akcí v zemí. Také z toho důvodu se jej zúčastní i velvyslanec ČR Milan Hovorka. 

Summit je příležitostí k navazování kontaktů a sdílení ideí mezi podnikateli a zástupci veřejné správy s cílem zvýšit konkurenceschopnost zemí s pomocí správné hospodářské politiky na pozadí komplexního vývoje globálního světa.  

Summitu se zpravidla účastní hlavy států a vlád, ministři, tvůrci politických koncepcí, generální ředitelé firem, zástupci akademické sféry a světoví lídři. V minulosti se summitu účastnili nejvyšší představitelé vlád Indie, Singapuru, Kanady, Velké Británie, Itálie, České republiky a prezidenti Indie, Polska a Portugalska.  

Pravidelně se summitu účastní přes 1500 delegátů, z nichž 40 % tvoří zahraniční hosté z USA, Velké Británie, Singapuru, Malajsie, Indonésie, Mexika, Kanady, Francie, Austrálie, JAR, Itálie, Kataru, ČLR, Saudské Arábie, Bahrajnu, Spojených arabských emirátů atd.

Více informací viz:

partnershipsummit.com