česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.ficcileads.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanectví a CzechTrade prezentovali Českou republiku na veletrhu LEADS 2020

Česká republika se opět úspěšně prezentovala prostřednictvím společné veletržní účasti Velvyslanectví České republiky v Dillí a exportní agentury CzechTrade, když se ve dnech 12. až 15. října 2020 zúčastnila mezinárodní konference a výstavy „LEADS 2020: Reimagine the World“. LEADS 2020 je vlajkovou lodí mezi konferencemi jedné z nejvýznamnějších obchodních komor FICCI (Federace indických obchodních a průmyslových komor).
 

LEADS 2020 je jedinečná čtyřdenní iniciativa a konference zaměřená na oblast managementu a rozvoje, která je nositelem platformy pro implementaci pěti základních otázek, které jsou základem úsilí o globální ekonomickou prosperitu, udržitelnost, inkluzi a sociální blahobyt.

 

L – Leadership - Vedení pro globální prosperitu

 

E - excelence - Vyniknutí

 

A - Adaptabilita

 

D – Diversity - Rozmanitost pro inkluzí podmíněný růst

 

S – Sustainability - Udržitelnost jako samozřejmost pro ekonomický růst

 

Akce se konala jako online platforma pro rozvoj sdílené vize globálních myšlenkových lídrů, influencerů a tvůrců politik napříč spektrem světové ekonomiky, aby načrtli ekonomický růst na pilířích globalizace a „soběstačné“ ekonomiky pro globální ekonomickou prosperitu s udržitelností, inkluzí a sociálním blahobytem.

 

Akce byla zahájena Dr. Sangitou Reddy, prezidentkou komory FICCI, kterou následovalo 11 výkonných regionálních bloků od východu na západ, které byly uspořádány v sérii relací i s ohledem na časová pásma během čtyř dnů. Akce LEADS 2020 se zúčastnilo více než 44 zemí.  

 

Stánek

 

 

Velvyslanectví České republiky v Novém Dillí společně s agenturou CzechTrade zastupovalo Českou republiku prostřednictvím virtuálního stánku jako vystavovatel na expu. Stánek byl vybaven různými propagačními předměty, včetně katalogů, brožur a informací o České republice. Nechybělo ani poutavé propagační video „Czechia has Marvelous People“, které zaujalo návštěvníky výstavy. Naši zástupci prostřednictvím účasti na virtuálním stánku rovněž odpovídali na zprávy, které na kiosku zanechalo několik indických společností a dalších subjektů, které se o výstavu zajímaly.

 

Z tohoto pohledu, i v těchto nelehkých dobách ovlivněných globální situací s koronavirem, LEADS 2020 nabídl skvělou platformu pro podporu investic, obchodu, cestovního ruchu a mezinárodní spolupráce.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí