česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: IPR webinář
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Velvyslanectví ČR v Dillí spolupořádá webinář k významu internacionalizace průmyslových práv

Kdy: 12.04.2022 10:00 - 12:00

Velvyslanectví ČR v Dillí ve spolupráci s Úřadem průmyslového vlastnictví (ÚPV) a European Business and Technology Center (EBTC) pořádá dne 12. dubna 2022 v 10 CEST (13.30 IST) webinář zaměřený na význam průmyslových práv při podnikání v ČR a EU a jejich využití při internacionalizaci malých a středních podniků na zahraničních trzích jako je Indie. 

Na webináři kromě představitelů ÚPV a EBTC - European Business and Technology Centre, který realizuje projekt financovaný z evropských fondů s názvem India IP SME Helpdesk - vystoupí obchodní a ekonomický rada české ambasády, který představí indický trh, zajímavé sektory a úspěchy českých firem. Obchodní rada dále podá základní informace o programu PROPEA, který je na českém velvyslanectví v Dillí realizován, a který má za cíl podpořit trvalejší účast českých firem na indickém trhu, případně pomoci českým firmám minimalizovat rizika při vstupu na indický trh při založení pobočky nebo zahájení výroby.

Více informací o tomto semináři včetně možnosti přihlášení  naleznete na stránkách (ÚPV): https://upv.gov.cz/aktuality/akce/seminare/12-4-online-seminar-podnikani-v-indii-s-ohledem-na-ochranu-prumyslovych-prav.

Velvyslanectví České republiky v Novém Dillí zve všechny zájemce srdečně k účasti na tomto zajímavém webináři.