česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Logo
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Business Sustainability Summit 2021 se uskuteční v září

Kdy: 23.09.2021 - 24.09.2021

Business Sustainability Summit 2021 (BSS 2021), který se bude konat 23. a 24. září 2021 reflektuje zvýšený zájem o spolupráci v oblasti životního prostředí, udržitelnosti a odolnosti i mezi indickými podnikateli. Největší indická komora Konfederace indických průmyslů (CII) proto přistoupila k virtuálnímu konání BSS 2021 s cílem umožnit prohloubení spolupráce a rozvoj v sektoru udržitelného rozvoje.
 

V této době, kdy se svět stále vzpamatovává z náporu pandemie a s obrovskými globálními ekonomickými výzvami a zrychlujícími se změnami, mají průmyslová odvětví významnou úlohu při zajišťování obnovy, která je dobrá jak pro růst, tak pro firemní ekosystém. Klíčem k dosažení těchto cílů bude schopnost korporátního sektoru stanovit a dosáhnout ambiciózních čistých nulových cílů v oblasti uhlíkových emisí.

 

Dopady pandemie byly nestejné, přičemž nejhůře zasáhly subjekty z nižších pater pyramidy. Situace v Indii není příliš odlišná od té jinde ve světě. Naopak, současná situace ukázala, že organizace, které udržitelnost dobře začlenily do svých obchodních modelů, nejenže vyvstaly bez újmy z dopadu pandemie, ale také zlepšily svou finanční situaci. Očekává se, že organizace se silnou rozvahou získají tržní podíl v důsledku konsolidace ve svých sektorech. Na druhé straně mohou střední a malé podniky a vysoce zadlužené podniky čelit tlaku na restrukturalizaci svých podniků.

 

Účast na této virtuální konferenci poskytuje jedinečnou příležitost pro introspekci, korekci kurzu a networking s pionýry v této oblasti z Indie. Organizace, které integrují udržitelnost do své hlavní obchodní strategie, mohou těžit z nižších nákladů, nových příležitostí a především identifikovat a zmírňovat rizika. Druhý summit o udržitelnosti v podnikání pořádaný ve dnech 23. až 24. září 2021 prostřednictvím virtuální platformy CII přinese do popředí nové trendy a intelektuální vhledy, které budou inspirovat při vytváření hnutí, které bude poskytovat ambiciózní akce pro odolnou budoucnost.

Registrace je možná na prokliku Business Sustainability Summit 2021 za nominální poplatek 1 180 INR (cca 350 Kč).