česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.internationalminingexhibition.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Čeští těžaři opět míří na veletrh těžební techniky IME 2019 v Kolkatě

Kdy: 06.11.2019 - 09.11.2019, Kde: Kolkata

Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje malé a střední podniky o možnosti účasti na Mezinárodním těžebním veletrhu v Kolkatě, kterou organizuje v rámci dotovaného projektu NOVUMM agentura CzechTrade. Veletrh, věnovaný těžbě, těžební technice, minerálům a drahým kovům, se uskuteční ve dnech 6. – 9. listopadu 2019 ve veletržním areálu Ecopark v indické Kolkatě, a to již po osmé v řadě.
 

Česká republika se řadí mezi velmoci světového těžebního průmyslu jako je Austrálie, Čína, Kanada, USA, Polsko aj., které se každoročně účastní nejvýznamnějšího těžařského veletrhu v jižní a jihovýchodní Asii prostřednictvím vlastní výstavní expozice.

Spolu s veletrhem se bude konat 8. ročník Asijského těžebního kongresu (8th Asian Mining Congress) v nedalekém hotelu Westin. Téma letošního ročníku je „Zelená těžba – cesta vpřed“.

Zastupitelský úřad v Dillí zve zájemce o účast na misi a upozorňuje, že pro IME 2019 je možnost využít projektu NOVUMM, realizovaného agenturou CzechTrade, který poskytuje podporu formou zvýhodněné služby na účast malých a středních podniků na zahraničních výstavách a veletrzích.

 

Více informací o události roku v oboru pro oblast jižní a jihovýchodní Asie naleznete na:

http://www.internationalminingexhibition.com/

 

anebo na

 

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/ime-2019-novumm-2019_037n

 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat přímo naše velvyslanectví anebo paní Ing. Velebnou a agenturu CzechTrade: kristyna.velebna@czechtrade.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

 

přílohy

Informační brožura 5 MB PDF (Acrobat dokument) 10.9.2019