česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh zbrojní techniky DEFEXPO 2016

Kdy: 28.03.2016 - 31.03.2016, Kde: Goa

Největší mezinárodní veletrh zbrojní techniky v regionu DEFEXPO 2016, který se uskuteční ve dnech 28. – 31. 3. 2016 v Goa bude příležitostí pro jednání českých firem s indickými partnery o spolupráci při dodávkách pro indické ozbrojené složky. 
 

Na pozvání indické strany přicestuje náměstek ministra obrany Tomáš Kuchta, který povede českou podnikatelskou delegaci. 

Na programu veletrhu DEFEXPO  je mimo jiné podnikatelské fórum pod názvem Global Investor’s Summit zaměřené na příležitosti investování do obranného průmyslu v Indii a na spolupráci indických a zahraničních firem v rámci vládního konceptu „Make in India“. Důležitým tématem konference budou také nová pravidla zadávání veřejných zakázek. 

Na veletrhu se v rámci samostatného výstavního stánku představí mimo jiné česká společnost Tatra Trucks, která je dlouhodobým dodavatelem pro indickou armádu. 

Projekt účasti delegace zástupců českých firem na veletrhu DEFEXPO byl zařazen do programu financované ho z prostředků Ministerstva zahraničních věcí ČR a současně projekt finančně podpořilo Ministerstvo obrany ČR.

Tatra