česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.fire-india.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Fire India – největší asijský veletrh požární a bezpečnostní techniky

Kdy: 22.11.2018 - 23.11.2018, Kde: výstaviště HITEX , Hyderabád

Již 13. ročník veletrhu a paralelně konané konference Fire India se uskuteční od 22. - 23. listopadu 2018 v indickém Hydarabádu na veletržním areálu HITEX. Akce je specificky zaměřená na oblast bezpečnosti a požární ochrany, a představuje největší akci svého druhu na asijském kontinentě.
 

V roce 2017 navštívilo veletrh více než 11 000 návštěvníků z řad odborníků a nákupčích, kteří měli možnost navázat kontakty s více jak 170 vystavovateli a 550 delegáty z 23 zemí. Fire India představuje zajímavou možnost získat informace o nejnovějších trendech, poptávkách a tendrech a rovněž navázat cenné obchodní  kontakty.

Veletrh je určen pro výrobce požárních automobilů a cisteren, výrobce požárních přístrojů, hlásičů a vybavení, dále pro výrobce speciálního textilu, oblečení a protekce před ohněm, stejně jako např. pro výrobce technologií, SW, termokamer, detekčních systémů atp.

Pro účast na konferenci či veletrhu, kontaktujte prosím obchodní oddělení Velvyslanectví České republiky v Indii, které Vám s potěšením zajistí více informací či asistenci s registrací na adrese Milan_Dostal@mzv.cz

Více informací naleznete na adrese www.fire-india.com

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí