česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.indiapharmaexpo.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konference farmaceutů India Pharma 2021 se blíží

Kdy: 25.02.2021 - 02.03.2021

Stěžejní konference India Pharma 2021, která se každoročně koná v Indii, se uskuteční i v roce 2021, a to ve virtuální podobě. Tato významná farmaceutická událost se bude konat ve dnech 25. – 26. února a 1. – 2. března 2021, přičemž účast je pro firmy se zájmem o Indii zdarma.
 

Akce se zformovala za podpory významných řečníků z celého světa, kteří se během čtyř uvedených dnů zúčastní různých fór a tématických zasedání. Akce tak představuje vynikající příležitost pro investory, zúčastněné strany a sdružení ve farmaceutickém a zdravotnickém sektoru se zájmem o Indii.

Veletrh a konference India Pharma 2021 patří mezi tradiční a významné akce z oblasti farmaceutického průmyslu. Hlavním hostem je v letošním roce ministr chemikálií a hnojiv, kterého doplní zástupci oborových asociací, státní správy, výzkumných center, výrobců léčiv i soukromé sféry. Význam této akce umocňuje role Indie, kterou představuje v rámci hodnotového řetězce v době, ve které více, než kdy jindy, společenský život i ekonomika vzhlíží k farmacii.

Akce se uskuteční ve 4 dnech, přičemž české firmy budou mít možnost účasti distanční formou, a to po registraci na odkazu http://registrations.ficci.com/phamed/attendee-registration.asp

Podrobný program zasíláme rovněž v příloze, více informací o konferenci je případně možné zjistit z Webu konference

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 1 MB PDF (Acrobat dokument) 23.2.2021