česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.technotexindia.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konference technického textilu Technotex 2019

Kdy: 29.08.2019 - 31.08.2019, Kde: Mumbai

Ve dnech 29. až 31. srpna 2019 se v Bombay Exhibition Centre ve městě Mumbai bude konat 8. ročník mezinárodní konference Technotex 2019 zaměřené na technické textilie, kterou společně organizují Ministerstvo textilií a Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI). Součástí konference bude rovněž výstava a semináře pro odbornou veřejnost.

Toto setkání nabízí nebývalý potenciál a prostor pro rozvoj obchodních a investičních vztahů mezi Indií a dalšími zeměmi. Očekává se účast významných potenciálních zákazníků z oborů jako zdravotnictví, obrana, námořnictvo, železniční společnosti, stavebních firmy aj., a více než 180 subjektů z oblasti technických textilií z celého světa.

Sektor technických textilií se v Indii rozvíjí s nebývalou intenzitou. Technotex představuje stěžejní akci nejen ve vztahu k firmám z Indie, ale i z ostatních států jižní Asie, které patří na světě k hlavním producentům. O zájmu svědčí i velká účast na loňském ročníku Technotexu, kterého se zúčastnilo 168 firem z různých zemí, například Ázerbájdžánu, Bangladéše, Kambodži, Kolumbie, Číny, Etiopie, Nigérie, Ruska, Íránu, Izraele, Japonska, Keni, Švýcarska či USA a přes 7 tisíc obchodníků.

Více informací naleznete na webu akce https://www.technotexindia.in/ , v alternativním případě kontaktujte obchodní úsek velvyslanectví na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí