česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.technotexindia.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konference technického textilu Technotex 2021

Ve dnech 17. až 19. března 2021 se bude konat již 9. ročník mezinárodní konference Technotex 2021 zaměřené na technické textilie, kterou společně organizují Ministerstvo textilií a Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI). Konference se bude konat virtuálně a kromě možnosti se účastnit jako návštěvník existuje i možnost vlastního virtuálního stánku na doprovodné výstavě.
 

Technotex si za poslední roky vybudoval dominantní postavení mezi veletrhy a konferencemi technického textilu v Indii. Veletrh Technotex však představuje také možnost networkingu a vytváření obchodních vztahů s dalšími státy jižní Asie, které zde pravidelně vystupují. Zároveň Indie za poslední rok zdvojnásobila objem obchodu s technickými textiliemi, což z oboru dělá jeden z nejperspektivnějších odvětví vůbec. Novou dimenzi pak dává oboru uplatnění medicínských textilií a možnost navázání kontaktů s výrobci roušek a materiálů k jejich výrobě potřebných.

Na doprovodné konferenci, která je pro návštěvníky zdarma, je plánováno vystoupení ministryně textilu Zubina Irani a dalších významných činitelů a osobností z oboru. Program je přiložen na konci tohoto článku. V případě zájmu o výstavbu virtuálního stánku je možné jej objednat za 885 USD vč. daně GST. Návštěva výstavy je zdarma.  

Více informací naleznete na webu akce https://www.technotexindia.in/ , v alternativním případě kontaktujte obchodní úsek velvyslanectví na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 1 MB PDF (Acrobat dokument) 11.3.2021

Program 199 KB PDF (Acrobat dokument) 11.3.2021