česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ITPO
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezinárodní bezpečností veletrh 2019

Kdy: 03.10.2019 - 05.10.2019, Kde: Dillí

Obchodní a průmyslová komora PHD ve spolupráci s ITPO (India Trade Promotion Organisation) připravuje dvacátý druhý ročník veletrhu zaměřeného na dodávky techniky, služeb a prostředků pro bezpečnostní složky pod názvem „22nd India International Security Expo 2019“. Akce se uskuteční ve dnech 3. – 5. října 2019 v Dillí s tím, že organizátoři počítají s účastí indických a zahraničních dodavatelů pro policii, speciální jednotky spadající pod ministerstvo vnitra, pozemní vojsko a případně další armádní složky.

Veletrh se uskuteční na výstavišti Pragati Maidan, které nabízí výstavní plochy o celkové rozloze 625.000 m2, přičemž organizátoři avizují také účast zahraničních vystavovatelů a bohatý doprovodný program složený ze schůzek B2B, B2G a odborných seminářů.

Svoji účast přislíbili významní představitelé indických ozbrojených složek a na veletrhu budou vystavovat také přední indické zbrojařské společnosti. Veletrh bude dobrou příležitostí pro rozšíření sítě kontaktů a pro získání aktuálních informací o nejnovějších trendech v oboru obrany a bezpečnosti.

Roli partnerských svazových států na sebe vzaly Tamil Nadu a Uttar Pradesh. Deklarovaným cílem organizátorů je zároveň podpora soběstačnosti indických ozbrojených sil a do budoucna i indického exportu v oblasti obrany a bezpečnosti.

V loňském roce komora PHD uskutečnila v Dillí veletrh menšího rozsahu pod hlavičkou „Defence & Homeland Security Expo“, který nabídl řešení především pro ozbrojené složky určené k zajištění vnitřní bezpečnosti. V letošním roce komora spojila síly s ITPO s cílem realizovat větší veletržní akci v indickém hlavním městě. V případě zájmu o účast nebo o bližší informace o veletrhu se obracejte na Velvyslanectví ČR v Dillí prostřednictvím e-mailové adresy: milan_tous@mzv.cz .

Cena pronájmu výstavních stánků je $250 za metr čtvereční, přičemž minimální dostupná velikost je 9 m2. Přihlášky je možné podávat prostřednictvím formuláře na webových stránkách veletrhu. Organizátoři v letošním ročníku odhadují návštěvnost 20 000 osob a početnou účast zahraničních vystavovatelů.

 

India International Security Expo 2019