česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.subcontracting.eepc.expoplatform.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na 1. Strojírenský kontraktační veletrh v Indii

Kdy: 27.10.2020 - 30.10.2020

Další z virtuálních konferencí, které jsou zaměřeny na strojírenský průmysl, je Indický kontraktační veletrh a konference, kterou od 27. do 30. října 2020 organizuje významná oborová asociace EEPC India, která se i přes rozšíření pandemie koronaviru snaží oživit strojírenský sektor prostřednictvím online konferencí.
 

EEPC India je přední indickou organizací na podporu obchodu, která je podřízená přímo Ministerstvu obchodu a průmyslu Indie, a pokrývá síť přibližně 13 000 indických výrobců. Za účelem zvýšení publicity indických společností na světovému trhu organizuje EEPC India strojírenské výstavy, obchodní schůzky a delegace v Indii i mimo ni s cílem podporovat dvoustranný obchod, včetně společného podnikání, technologické spolupráce a investic.

Zájem o účast na uvedené výstavu projevilo přibližně 75 indických strojírenských společností ze segmentu malých a střední podniků. Mezi hlavní produktové odvětví patří:

 

· Kovoobrábění a zpracování kovů

· Mechanické a elektromechanické podsestavy

· Hydraulika a pneumatika

· Pohyb a pohony

· Povrchová úprava kovů a tepelné zpracování

· Elektro / elektronika

· Nástroje, měření a testování

· Výroba plastů, pryže a polymerů

 

Účast na veletrhu jako vystavovatel je zpoplatněna částkou 30 – 33 000 INR + daň GST, tedy cca 10 000 Kč. Účast jako návštěvník veletrhu je zdarma na základě registrace na stránkách konference.

 

Program konference bude primárně zaměřen na spolupráci s trhem EU a Velké Británie. Kompletní podrobnosti o plánované akci jsou k dispozici na webových stránkách veletrhu anebo v přiložené brožuře.   

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 8.9.2020