česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.ficci.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

RAIL INDIA FORUM & EXPO 2021 – konference o budoucnosti indické železnice

Kdy: 28.01.2021 - 29.01.2021

Ve dnech  28. – 29. ledna 2021 organizuje významná indická obchodní komora FICCI 3. ročník železniční konference a veletrhu „RAIL INDIA FORUM & EXPO 2021: “Budoucnost indické železnice”.  
 

Indické železnice se v současnosti nacházejí v dynamické fázi růstu a rozvoj, kterým prochází osobní i nákladní doprava představuje příležitosti pro české dodavatele. Indická vláda se ve svých prioritách zaměřuje na modernizaci a rozšiřování železniční infrastruktury, zapojení partnerství veřejného a soukromého sektoru, zavádění nových technologií, rekonstrukci železničních stanic, zkoumání různých možností financování, doplnění tratí, signalizaci a elektrifikaci, budování logistických parků, či vyhrazené nákladní koridory.

 

Virtuálně organizovaný veletrh a konference RAIL INDIA FORUM & EXPO 2021 spojí státní a soukromý sektor napříč hodnotovým řetězcem železničního sektoru, aby vytvořil platformu pro komunikaci, sdílení zkušeností a osvědčených postupů, navázání kontaktu s potenciálními obchodními partnery a zahájení konstruktivního dialogu týkající se hrozeb a příležitostí spojených s železniční dopravou v Indii.

 

Účastnický poplatek na jednoho delegáta je 3 400 INR + 18% GST, přičemž u registrací do 25. prosince 2020 platí 20% sleva.

 

Odkaz na registraci: https://registrations.ficci.com/rifexp/online-registration.asp

 

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku. Případně se prosím obraťte na obchodní úsek našeho velvyslanectví – Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Leták 452 KB PDF (Acrobat dokument) 29.12.2020