česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.indiawaterweek.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Týden indického vodohospodářství se koná v září 2019

Kdy: 24.09.2019 - 28.09.2019, Kde: Dillí

Největší prezentační akce Indie ve vodohospodářství se plánuje uskutečnit 24. – 28. září 2019 v Dillí pod názvem 6. ročník Týdne indického vodohospodářství (6th India Water Week 2019 – IWW 2019). Organizátorem této akce je Ministerstvo pro vodní zdroje, správu řek a oživení Gangy a představuje stěžejní veletrh a konferenci v oblasti vodohospodářství v Indii.

Cílem této akce je poskytnout platformu pro různé zástupce sektoru, od tvůrců politik a strategií, přes manažery v privátním sektoru, odborníky, akademickou sféru až po koncové spotřebitele z různých oblastí společnosti.

Vodohospodářství je v Indii stále vice diskutované téma, jelikož kvalita i kvantita vody není ve všech částech země dostatečná. Vláda Indie si klade za cíl zlepšení podmínek v této oblasti velký důraz a podporuje různé aktivity prostřednictvím podpůrných programů, jako např. Čistá Ganga, Národní vodohospodářská mise ad. V synergii ale působí i aktivity Evropské komise na podporu evropských společností působících v sektoru vodohospodářství a expandujících na indický trh.

Indie představuje zemi s velkým potenciálem pro rozvoj aktivit vodohospodářských firem a Velvyslanectví České republiky účast na této akci vřele doporučuje. Vice informací o India Water Week je v přiložené brožuře či na stránkách http://www.indiawaterweek.in/ V případě dotazů či zájmu se zúčastnit kontaktujte rovněž ekonomický úsek Velvyslanectví České republiky v Dillí na adrese Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 5 MB PDF (Acrobat dokument) 26.4.2019