česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh malých a středních podniků v Dillí se blíží

Kdy: 24.08.2017 - 26.08.2017, Kde: Pragati Maidan, New Delhi

Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje o konání 4. Mezinárodního veletrhu s názvem MSME & START-UP EXPO 2017, který se koná na dillíském výstavišti Pragati Maidan 24. – 26. srpna 2017 s posláním zvýšit konkurenceschopnost malých a středních podniků prostřednictvím podpory mezinárodní spolupráce.

 

Tento veletrh se tematicky věnuje sektorům jako obranný průmysl, železniční doprava, strojírenství a elektronika, IT a telekomunikace, farmaceutický průmysl, zdravotnictví, potravinářství atd. Vystavovatelé mohou prezentovat své výrobky jako:

 

  • partneři veletrhu (15 000 USD + GST)
  • vystavovatelé (150 USD/m2 + GST)
  • delegáti (50 USD/den, 150 USD/3 dny +  GST)

    

Předpokládaný rozsah veletrhu je avizován na více než 300 vystavovatelů, přes 10 000 návštěvníků, a to včetně ministrů a dalších vysokých představitelů. Jeden z pavilonů je tematicky přímo vyhrazen pro start-upy. Více informací je prezentováno na webu veletrhu www.indiamsme.org či v příloze níže.

Pro registraci a účast se neváhejte prosím obrátit na p. Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz) ze Zastupitelského úřadu České republiky v Dillí, který je zájemcům připraven poskytnout plnou součinnost.

 

přílohy

brožura  KB (FILE_TYPE_) 31.7.2017