česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.isc.indiasmeforum.org
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezinárodní fórum a veletrh malých a středních podniků v Dillí

Kdy: 22.04.2018 19:00 - 24.04.2018 16:00, Kde: NSIC a hotel Crowne Plaza, Delhi

Zastupitelský úřad České republiky v Dillí zve české firmy k účasti na Mezinárodním fóru malých a středních podniků 2018 (ISC 2018), které se koná v indickém Dillí od 22. do 24. dubna 2018. Na fóru a paralelně probíhajícím veletrhu se kromě ministra mikro, malých a středních podniků Giriraj Singha, jehož ministerstvo akci spoluorganizuje, představí přes 700 firem z Indie a více jak 300 firem z dalších 27 zemí, aby představily potenciál mikro, malých a středních podniků a prezentovaly své výrobky a služby na rostoucím indickém trhu.  Českou delegaci povede velvyslanec České republiky v Indii H.E. Milan Hovorka.
 

Podobně jako v České republice, hospodářství Indie je významnou měrou závisle na výkonu malých středních podniků. Potenciál k obchodní spolupráci v oblasti SME´s (Small and Medium Enterprises – Malé a střední podniky) je obzvláště významný v potravinářském, vodohospodářském a odpadním, sklářském, zdravotnickém, strojírenském, kovozpracovatelském, železničním, petrochemickém a dalších sektorech.

Velvyslanectví České republiky v Dillí zajistilo na ISC 2018 veletržní stánek a zajímavou last minute pobídku pro zainteresované firmy.

Firmy budou moci využít pobídky spočívající v:

  • využití prezentace na veletržním stánku zdarma
  • ubytování v hotelu Crown Plaza 5* grátis
  • 10 minut prostoru pro veřejnou prezentaci výrobků a služeb na fóru
  • bezplatný vstup na veletrh a konferenci
  • stravování formou banketů
  • publikace v adresáři firem

 

Tato last minute nabídka je tak vhodná zejména pro firmy působící v Indii. Vice informací na naleznete na www.isc.indiasmeforum.org či na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí