česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Pitex
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh PITEX 2017 – nejvýznamnější expo severní Indie

Kdy: 07.12.2017 10:00 - 11.12.2017 15:30, Kde: Amritsar

Zastupitelský úřad České republiky v Dillí zve zájemce o prezentaci na indickém trhu na veletrh PITEX 2017, který se uskuteční ve významném městě svazového státu Pándžáb, Amritsaru, ve dnech 7. – 11. prosince 2017. Již 12. ročník PITEXu se honosí renomé největšího veletrhu v severní Indii. K tomuto faktu přispívá i skutečnost, že svazový stát Pándžáb patří k hospodářsky rychle rostoucím svazovým státům Indie. Předchozí ročník veletrhu navštívilo přes čtvrt milionu návštěvníků, kteří obdivovali stánky vystavovatelů z celé Indie i zahraničí.
 

Velvyslanectví České republiky vybízí k účasti na tomto významném veletrhu a pro české vystavovatele se zájmem o výstavu vyjednalo veletržní stánek zdarma. Veletrh není úzce oborově zaměřen a tak se mohou hlásit zájemci z různých sfér obchodu a výroby.

PITEX 2017 je určený jak pro zájemce o vytvoření nových obchodních kontaktů, tak pro firmy, které se již na indickém trhu etablovaly. Amritsar je jedno z nejvýznamnějších měst v severní Indii, těžící ze strategické polohy v srdci Pándžábu při hranicích s Pákistánem. Je posvátným městem Sikhů a také významným hospodářským centrem, a to i v kontextu Indie.

Pándžáb je zároveň státem s vysoce rozvinutým zemědělstvím a poptávkou po produktech z navazujících odvětví. Pakliže Vaše společnost uvažuje o prezentaci svých výrobků, navázání obchodních kontaktů, výměnu informací, průzkum trhu i exportních možností, neváhejte kontaktovat Velvyslanectví České republiky pro více informací či přímo pro podání přihlášek do 20. listopadu 2017 u p. Milana Dostála, tel. č. +91 9910 904040, Milan_Dostal@mzv.cz

Informace o dvanáctém ročníku veletrhu jsou dostupné rovněž na oficiálních webových stránkách akce: www.pitex.co.in

V přílohách naleznete brožuru veletrhu a program – viz níže.