česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh těžební techniky IME 2017 v Kolkatě

Kdy: 08.11.2017 - 11.11.2017, Kde: Kolkata, Ecopark

Veletržní areál Ecopark v indické Kolkatě přivítá již po sedmé nejen účastníky, ale zejména vystavovatele z celého světa na akci nazvané IME 2017. Veletrh, věnovaný těžbě, těžební technice, minerálům a drahým kovům, se uskuteční ve dnech 8. – 11. listopadu 2017 a i tentokrát se bude jednat o událost, která přesáhne svým významem hranice regionu.
 

rypadlo


Stejně jako v minulém roce, kdy IME 2016 navštívilo více než 16 000 účastníků z celého světa, i v roce 2017 organizátoři akce očekávají vysokou účast. Pozitivní zkušenosti z roku 2016 má také mnoho českých společností těžebního průmyslu, které se pod společnou hlavičkou pavilonu Velvyslanectví ČR v Dillí, Ministerstva průmyslu a obchodu a spolku Česká dobývací technika, úspěšně prezentovaly.

Zastupitelský úřad v Dillí zve zájemce o účast a upozorňuje, že pro IME 2017 je možnost využít projektu NOVUMM, realizovaného agenturou CzechTrade, který poskytuje podporu formou zvýhodněné služby na účast malých a středních podniků na zahraničních výstavách a veletrzích.

 

Více informací o události roku v oboru pro oblast jižní a jihovýchodní Asie naleznete na :

http://www.internationalminingexhibition.com/

anebo na

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/archiv-akci/ime-2017-novumm-2017_109n

 

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat paní Ing. Jitku Jarošovou z agentury CzechTrade: jitka.jarosova@czechtrade.cz