česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: imtex.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh tvářecích strojů IMTEX 2018

Kdy: 25.01.2018 - 30.01.2018, Kde: Bengaluru International Exhibition Centre

Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje o nadcházejícím ročníku mezinárodního veletrhu IMTEX Forming 2018, který se koná společně se strojírenským veletrhem TOOLTECH ve dnech 25. – 30. ledna 2018 v jihoindickém Bengalúru. Šestidenní akce se koná na výstavišti BIEC (Bangalore International Exhibition Centre), přičemž již 21. ročník se pyšní renomé nejvýznamnějšího veletrhu tohoto zaměření v Jižní a Jihovýchodní Asii.
 

IMTEX Forming 2018 se řadí mezi významné veletrhy, kterého se účastní přední indické i mezinárodní výrobní firmy z odvětví tváření kovů. Česká republika se účastnila předchozích čtyř ročníků a i letos se očekává se, že IMTEX Forming 2018 neztratí nic ze své obliby. Veletrh je zaměřen na všechny aspekty tvářecích či lisovacích technologií – lisy, stroje na řezání plechu, kovoobrábění a tváření, vytlačování, válcování, tváření drátů, svařování, tvrzení atd. Vystavovatelé, kteří nabízí řadu technologicky inovativních výrobních a inženýrských produktů a aplikací, mají možnost najít své partnery z řad zástupců odvětví jako je automotive, letectví, obrana, železnice, energetika, spotřební zboží atd.

  • Očekávaná účast více než 500 vystavovatelů z 23 zemí
  • 3 veletržní haly na více než 33 000 m2
  • Mezinárodní odborný seminář konající se v předvečer zahajení
  • Pavilon zaměřený a akademické a výzkumné instituce v oboru
  • Samostatné exhibice 3 zemí

Paralelně bude na výstavišti probíhat i veletrh Tooltech 2018, souběžná akce zaměřená na přesné strojírenství, lisovací a tvarovací nástroje, brusky, příslušenství obráběcích strojů či metrologii.

Organizátoři z Indické asociace výrobců obráběcích strojů nabízí výstavní stánky o min. velikosti 15 m2 za cenu 320 USD/m2 . Více informací naleznete na webových stránkách www.imtex.in anebo v přiložené brožuře.

Zájemci o účast se mohou obrátit na Velvyslanectví České republiky v Dillí, na p. Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz) s žádostí o více informací, o asistenci při registraci či ubytování a dalších detailech.