česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Delegace Evropské unie v Indii
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Virtuální akce na propojení digitálních firem z EU a Indie

Kdy: 03.06.2021 11:00 - 13:00

Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje o zajímavé akci, kterou organizuje Delegace Evropské unie v Indii. V rámci programu s názvem Dialog EU - INDIE v sektoru digitálního obchodu se uskuteční virtuální networkingová akce - EU-Indie Digital Business Connect - během které se budou konat virtuální B2B schůzky mezi evropskými subjekty orientovanými na digitální technolgie a těmi indickýmí, a to za za účelem podpory partnerství, obchodu a spoluvytváření digitálních řešení pro globální trhy využívající sílu Evropy v oblasti inovací a potenciálu indického trhu.

 

Zainteresované indické společnosti, které hledají digitální řešení a transformaci, obchodní příležitosti pro společný vývoj a obchodní spolupráci, budou mít setkání B2B s evropskými společnostmi v oblasti digitálních technologií.


Tato virtuální akce je vhodná pro všechny české firmy z oblasti internetu věcí, kybernetické bezpečnosti, e-governance, energetického managementu, umělé inteligence, telekomunikací, e-commerce a dalších relevantních subjektů z oblasti digitálního průmyslu se zájmem o indické teritorium. Akce se uskuteční ve čtvrtek 3. června 2020 od 11,00 českého času, je zdarma a bližší informace lze zjistit na webu https://www.globalbusinessinroads.com/news-details.php?sno=164&title=Europe-India%20Digital%20Business%20Connect

V případě zájmu o registraci prosím kontaktujte organizátory co nejdříve na adrese thomas@globalbusinessroads.com

 

Milan Dostál

ekonomický diplomat