česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.ficciexpo.in
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výroční veletrh FICCI v Indii mohou využít i české firmy

Kdy: 11.12.2020 - 11.12.2021

Významná indická obchodní komora FICCI (Federace indických obchodních a průmyslových komor), organizuje od 11. prosince 2020 první a ojedinělou virtuální výstavu z oblastí výroby zpracovatelského průmyslu  a služeb -  FICCI Annual Expo 2020 (FAE 2020). Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje zájemce z řad českých firem o možnosti virtuálně vystavovat a prezentovat své výrobky na této akci.
 

Výroční výstava FICCI se bude konat společně s výroční valnou hromadou FICCI, což je stěžejní událost a jedno z nejočekávanějších setkání zástupců státní správy, průmyslu, akademické obce a dalších předních osobností z různých oborů, kteří se sejdou, aby oslovili publikum, skládající se mimo jiné z tvůrců politik, korporací či médií.

 

Cílem FICCI Annual Expo 2020 (FAE 2020) je podporovat a pomáhat podnikům, poskytovatelům služeb a výrobcům promítat jejich úspěchy, zajistit B2B a usnadnit podnikání v době ovlivněné koronavirem a v neposlední řadě propagovat mezinárodní obchod.

 

Klíčové aspekty virtuálního veletrhu FICCI Annual Expo 2020 (FAE 2020) jsou:

 

FAE 2020 bude probíhat po dobu jednoho roku,  24 hodin, 7 dní v týdnu, během něhož budou moci kupující navštívit expo a shlédnout produkty a služby vystavovatelů

 

Návštěvníci budou mít několik možností, jak vyhledat produkty nebo služby, o které se zajímají, pomocí vyhledávání podle klíčových slov, odvětvového vyhledávání, možností třídění a filtrování pro vyhledávání vystavovatele podle jeho umístění.

 

Více než 50 sektorů hospodářství, které budou prezentovány ve strukturovaných výstavních halách oddělených podle sektorů. Budou uspořádány odvětvové webináře, na nichž se delegáti z celého světa zúčastní výstavy a návštěvy výstavy.

 

FICCI ponechala poplatky za předplatné jako velmi nominální, a to následovně:

 

* Dvouměsíční vystavovatelský balíček: 20 000 INR / 300 USD (+ 18 % daň)

* Roční vystavovatelský balíček: 50 000 INR / 750 USD (+ 18 % daň)

 

FICCI Annual Expo 2020 představuje zajímavou možnost jak se prezentovat na indickém trhu a  vystavujícím společnostem  přináší příležitosti k vytváření obchodních sítí. Více informací je k nalezení na webu veletrhu. Lze je možné se rovněž zaregistrovat jako návštěvník.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí