česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.36igc.org
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

36. Mezinárodní geologický kongres proběhne v Indii

Kdy: 02.03.2020 - 08.03.2020, Kde: Greater Noida Expo Center

Velvyslanectví České republiky v Dillí informuje o konání 36. ročníku prestižního Mezinárodního geologického kongresu (International Geological Congress – 36. IGC), který se po předchozích ročnících v Brisbane a Kapském městě, bude konat v Dillí od 2. do 8. března 2020. Toto symposium celosvětového významu je zaměřené na odborníky z řad průzkumu, těžby a dolů, výzkumníků, vědců, technologů a zástupců státní správy, kteří jsou zaměřeni na geografické vědy a zejména na geologii. S konferencí se uskuteční i doprovodný veletrh, který přináší možnost prezentovat své služby a výrobky návštěvníkům z celé jižní Asie i pro soukromé společnosti.
 

Vědecký program 36. IGC zahrnuje 287 sympozií v rámci 45 témat. Odborníci mohou publikovat i své odborné články k abstraktům týkajících se těchto 45 oblastí. Organizátoři rovněž pořádají „field tripy“, tedy terénní praxe do nejzajímavějších geologických oblastí jižní Asie, a to s odborným doprovodem.

36. IGC je zastřešován Ministerstvem dolů Indie a Ministerstvem přírodních věd Indie a podporován Indickou národní vědeckou akademií (INSA) a akademiemi věd v Bangladéši, Nepálu, Pákistánu a na Srí Lance. Státní geologická služba Indie (Geological Survey of India) je pak nodální agentura pro pořádání akce.

 

Fosilní dřevo

 

Veletržní areál ve městě Greater Noida leží na okraji Dillí a v současnosti funguje jako hlavní výstaviště. Cena za plochu 1 m2 je 531 USD a stánky organizátoři nabízí od 9 m2.

Více informací naleznete v přiložené brožuře či na internetových stránkách kongresu. V případě zájmu rovněž můžete kontaktovat velvyslanectví na adrese Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí

přílohy

Informační brožura 6 MB PDF (Acrobat dokument) 23.1.2020