česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: http://internationalsmeconvention.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti českých firem na Mezinárodním kongresu a veletrhu malých a středních podniků v Dillí

Kdy: 27.06.2019 17:00 - 30.06.2019, Kde: hotel Eros 5*, Nehru Place

Velvyslanectví České republiky v Dillí vybízí české firmy k účasti na Mezinárodním kongresu malých a středních podniků 2019 (ISC 2019), který se koná v hotelu Eros na Nehru Place v Dillí od 28. do 30. června 2019. Na fóru, kterého se Česká republika zúčastnila jako partnerská země již v roce 2018, se představí stovky firem z Indie a dalších více jak 30 zemí, aby představily potenciál mikro, malých a středních podniků a prezentovaly své technologie na dynamickém indickém trhu.
 

Česká republika se po roce opět účastní této zajímavé události jako partnerská země a pro tuto příležitost byl Velvyslanectvím České republiky v Dillí účastnícím se firmám zajištěn zajímavý balíček, spočívající v:

  • využití prezentace na veletržním stánku zdarma
  • ubytování v 5* hotelu  grátis
  • bezplatný vstup na veletrh a konferenci
  • stravování formou banketů

Význam akce spočívá nejen možnosti vytvořit obchodní kontakty s velkým množstvím dalších firem, které se ISC 2019 zúčastní či zviditelnit své jméno před množstvím médií a návštěvníků, kteří tento kongres navštíví, ale rovněž navázat kontakt s vedením Ministerstva mikro, malého a středního podnikání Indie, které nad celou akcí převzalo záštitu.

Velvyslanectví pro české účastnící se firmy zajistí plnou podporu včetně možnosti prezentovat se na veletržním stánku zdarma, ubytování v 5* hotelu, transfery a další benefity, které znamenají pro účast firem přidanou hodnotu.

 

Ilustrační foto

 

Sektor malých a středních podniků totiž v Indii představuje hnací motor ekonomiky podobně, jako v České republice a významnou měrou se podílí na tom, proč je indické hospodářství nazývané nejrychleji rostoucí velkou ekonomikou světa. Potenciál zde vzniká zejména pro sektory zemědělství a potravinářství, vodohospodářský, sklářský, kovozpracovatelský, železniční, ICT, ale i energetický, zdravotnický či strojírenský průmysl, ve kterém má Česká republika velký potenciál.

Vice informací na naleznete na http://internationalsmeconvention.com  či na Milan_Dostal@mzv.cz

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí