česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR v Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na misi do indického Visakhapatnamu – Summit Partnerství 2018

Kdy: 24.02.2018 12:00 - 26.02.2018 14:00, Kde: APIIC Ground, Harbour Park, Visakhapatnam

Konfederace indického průmyslu (CII) ve spolupráci se sekcí podpory a politiky průmyslu Ministerstva obchodu a průmyslu Indie a vládou svazového státu Andrapradéš pořádá ve Visakhapatnamu ve státě Andrapradéš ve dnech 24. – 26. února 2018 již 24. ročník Summitu partnerství. Summitu se zúčastní čelní představitelé Indie včetně ministra průmyslu a obchodu Suresh Prabhua, ministra financí Arun Jaitleyho či předsedy vlády Andrapradéše Chandrababu Naidua. Velvyslanectví připravuje podnikatelskou misi a pobízí české firmy k účasti na největší akci tohoto druhu v tomto 50-ti milionovém svazovém státu Indie.
 

Velvyslanec České republiky v Indii Milan Hovorka opakovaně navštíví Summit Přátelství, který je největší akcí svého druhu ve svazovém státě Andrapradéš a koná se 24. – 26. února 2018 ve městě Visakhapatnam. Summit představuje příležitost k navázání cenných kontaktů a vytvoření partnerství s místní politickou a podnikatelskou elitou. Indie patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející ekonomiky s růstem založeném na objemné domácí poptávce. Svazový stát Andrapradéš hraje v rozvoji Indie významnou roli a české firmy se v současnosti etablují i ve Visakhapatnamu se svými dodávkami.  

Velvyslanectví České republiky v Indii nabízí zajistit pro interesované firmy B2B a B2G jednání. Zájemci se mohou zviditelnit i různými formami partnerství Summitu. Summit Partnerství 2018 představuje již 24. ročník, z toho potřetí byl pro konání vybrán přímořský Visakhapatnam, průmyslové centrum s 2 miliony obyvatel.

Summitu se pravidelně účastní mnoho zahraničních delegací a letošní účast již byla potvrzena rovněž ze strany několika států. V případě zájmu je Velvyslanectví schopno požádat i o zařazení mezi sektorové řečníky v a případě konfirmace zajistit vystoupení během tematicky orientovaných bloků.

České firmy s předběžným zájmem o účast nechť kontaktují Velvyslanectví České republiky v Dillí e-mailem na adrese Milan_Dostal@mzv.cz. Více informací naleznete rovněž v příložené brožuře, programu anebo na http://www.partnershipsummit.com/

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí 

přílohy

Program 434 KB PDF (Acrobat dokument) 2.2.2018