česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zájem indických podnikatelek o Českou republiku

Kdy: 16.05.2019, Kde: Velvyslanectví ČR, Dillí

Velvyslanectví České republiky v Dillí uspořádalo ve čtvrtek 16. května 2019 setkání s více než 60 indickými podnikatelkami, které mají zájem o obchodní spolupráci s Českou republikou a které jsou sdruženy ve známých indických ženských organizacích "Womennovators" a "Women Entrepreneurship and Empowerment". 

Womennovator1


Velvyslanec Milan Hovorka v úvodu setkání přiblížil aktuální stav vztahů mezi Indií a Českou republikou. Zdůraznil přitom, že pro podnikání jsou důležité kontakty. 

Obchodní rada velvyslanectví Milan Touš poté vystoupil s prezentací o stavu české ekonomiky a o velkém obchodním potenciálu České republiky.

Následně zakladatelka organizace "Womennovators" paní Tripti Sinhal Somani a spoluzakladatelka organizace "Women Entreprenership and Empowerment" paní Aparna Saroagi představily tyto své organizace a vysvětlily, co všechno činí pro posílení postavení žen v indické společnosti.

Přítomné podnikatelky a influencerky  v následné diskusi projevily obrovský zájem o navázání obchodních kontaktů s Českou republikou.