česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Železniční dodavatelé se představí v Indii

Kdy: 11.10.2017 - 17.10.2017, Kde: Dillí, Lákhnáu, Aurangábád, Čennaí

Velvyslanectví České republiky v Dillí pořádá ve spolupráci s Asociací podniků českého železničního průmyslu (ACRI) podnikatelskou misi v Indii, která se netají ambicemi využít obrovského potenciálu, který indický trh skrývá. Mise je zaměřena nejen na železniční, ale i městskou kolejovou dopravu a ve dnech 11. – 17. října 2017 se uskuteční ve městech Dillí, Lákhnau, Aurangábád či Čennaí.

 

Účastníci mise budou mít možnost se setkat s představiteli Ministerstva železnic, Railway Board ( Výboru pro železnici, nejvyššího exekutivního orgánu Ministerstva železnice), Delhi Metro Rail Corporation, RDSO a dalších významných státních organizací a státem vlastněných výrobních podniků. Zastupitelský úřad Dillí plánuje schůzky realizovat během významného mezinárodního veletrhu železničního zařízení ( International Railway Equipment Exhibition 2017 - IREE 2017 ), který se koná od 11. do 13. října ve veletržním areálu Pragati Maidan v indickém Dillí.

IREE

 

České společnosti se díky projektu seznámí s aktuálními záměry v oblasti rozvoje železniční a městské kolejové dopravy, stávajícím technickým regulačním rámcem a jeho připravovanými změnami a budou moci diskutovat o konkrétních připravovaných projektech v této oblasti.

Účastníkům mise pomůže zvýšit šance v připravovaných tendrech a nalézt partnery pro realizace projektů v rámci konsorcií. V Indii je železniční a městská kolejová doprava kontrolována státními institucemi. Velvyslanectví České republiky v Dillí díky svým kontaktům umožní účastníkům mise se setkat s indickými partnery na nejvyšší možné úrovni, tak aby byli osloveni ti představitelé veřejných institucí a státních firem, kteří mají pravomoci přijímat příslušná rozhodnutí.

 

komponenty

 

Mise je určena pro společnosti působící v železniční infrastruktuře, v její modernizaci a rekonstrukci. Dále je zaměřena na signalizaci, telekomunikaci, informační a automatizační systémy. Účast již přislíbili hlavní firmy působící v produkci vozového parku, lokomotiv, metra, tramvají, trolejbusů či příměstské dopravy. Mezi další účastníky, na které je mise cílena, patří výrobci komponentů od brzd, poloos, kol a soukolí, brzd, interiérů, náprav a podvozků a v neposlední řadě elektrického a elektronického vybavení nejen samotného vozového parku, nýbrž i železniční infrastruktury.

Pakliže Vás zaujala nejen organizace podnikatelské mise, ale zejména indický trh, který patří mezi nejobjemnější na světě, a k jehož obnově jsou vyzývány i české společnosti, kontaktujte prosím ekonomický úsek Velvyslanectví České republiky v Dillí p. Milana Dostála ( Milan_Dostal@mzv.cz )