česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Informace k objednávání termínů pro osobní podání žádostí o dlouhodobé vízum, dlouhodobý pobyt, zaměstnaneckou kartu

Dovolte, abychom Vás informovali o hlavních zásadách objednávání termínu pro podání žádosti o vízum/pobyt:
 

  • Nelze upřednostňovat některé žádosti oproti jiným, a to z důvodu nutnosti dodržení zásad rovného přístupu ke všem žadatelům;
  • Objednávací systém pracuje na bázi stanovení termínu podání žádosti o vízum/pobyt v pořadí podle doručení objednacího emailu, což eliminuje možnost ovlivnění činnosti registrace, a to až do naplnění kapacity Velvyslanectví ČR v Dillí na objednávané období; systém je spravován Vízovým odborem Ministerstva zahraničních věcí ČR, který konstantně monitoruje činnost systému.
  • Důrazně varujeme před nabídkami různých zprostředkovatelů nabízejících "garantované" či "přednostní" přidělení termínu; v případě pokusu o narušení činnosti objednávacího systému dochází automaticky ke zrušení celého objednávacího cyklu.

Velvyslanectví ČR v Dillí zároveň upozorňuje, že na udělení víza není právní nárok a že jeho postup při vyřizování vízové agendy se řídí platnými předpisy ČR a EU upravujícím migrační politiku.

Z Důvodu značného převisu poptávky nad kapacitou Velvyslanectví ČR v Dillí v jeho kapacitních možnostech vyhovět všem zájemcům o podání žádosti.  

Pokud byla kapacita pro podání žádostí o vízum/pobyt na Velvyslanectví ČR v Dillí pro následující období byla naplněna před doručením Vašeho e-mailu/objednávky termínu, postupujte v případě Vašeho přetrvávajícího zájmu o přidělení termínu podle podrobných instrukcí uvedených na webových stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a svoji žádost o objednání termínu pro podání žádosti o pobytové oprávnění zašlete opětovně v novém termínu objednávání.

Velvyslanectví děkuje za Vaše porozumění.