česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.srilanka-hotels.ws
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výzva k účasti na doprovodné podnikatelské misi předsedy Senátu Parlamentu M. Štěcha na Srí Lanku

Kdy: 20.09.2018 10:00 - 21.09.2018 22:00, Kde: Kolombo, Srí Lanka

Velvyslanectví České republiky si dovoluje informovat, že Hospodářská komora České republiky organizuje ve dnech 15. -  22. 9. 2018 doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Senátu Parlamentu ČR, J.E. p. Milana Štěcha, na Srí Lanku. Mise, jejíž součástí je i cesta do Indonésie, se uskuteční speciálním letadlem a podnikatelská delegace bude vedena viceprezidentem HK ČR Bořivojem Minářem.
 

Program se v tuto chvíli upřesňuje, nicméně předběžný návrh počítá s dvoudenním pobytem na Srí Lance, během kterého se uskuteční mj. Česko-srílanské fórum v Colombu.

 Srí Lanka

–          Perspektivní např. oblast těžebního průmyslu.

–          Značný potenciál skýtá cestovní ruch.

–          Perspektivu nabízí pak sektor plastů a gumárenského průmyslu (na Srí Lance je rozvinuté pěstování kaučukovníku a zpracování kaučuku).

–          Srílanská strana má zájem především o české investory a to zejména v sektorech: zdravotnictví, infrastruktura, apod.

Záloha na účastnický poplatek činí 2.500,- EUR či 63.500,- Kč, výše zálohy na účastnický poplatek pro členy HK ČR tedy činí 2.250,-EUR resp. 57.150,- Kč. Účastnický poplatek zahrnuje: ubytování po dobu mise, transfery, podíl na pronájmech prostor, podíl na cateringu, podíl na poplatku zahraničním organizátorům mise, poplatek za služby pracovníků HK ČR a vízové poplatky.

 

předseda Senátu Parlementu ČR Milan Štěch

 

V případě zájmu o registraci kontaktujte nejpozději do 30. 7. 2018 Hospodářskou komoru na emailu leinerova@komora.cz. Dovolujeme si Vás upozornit, že kapacita mise je omezena kapacitou míst určených pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.

Více informací je k nalezení na:  https://www.komora.cz/event/doprovodna-podnikatelska-mise-predsedy-senatu-parlamentu-cr-m-stecha-do-indonesie-a-na-sri-lanku/

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí