česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ni-msme
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Indický institut ni-msme nabízí vzdělávací kurzy pro profesionály a státní zaměstnance

Kdy: 06.08.2018 - 15.03.2019, Kde: Hyderabád

Indický národní institut pro mikro, malé a střední podnikání (ni-msme) vyhlásil další ročník svých mezinárodních programů rozvoje vedoucích pracovníků (International executive development programess 2018-19). V jejich rámci se mohou zaměstnanci z veřejného i soukromého sektoru zlepšovat v široké škále schopností a dovedností.

Na celkem deseti různých programech se mohou zájemci z České republiky podílet za výhodných podmínek, kdy indická strana hradí nezbytné náklady (cestu tam i zpět, ubytování, účastnický poplatek, náklady na nutnou a neodkladnou zdravotní péči) a poskytuje drobné kapesné, ze kterého si účastníci hradí mj. stravování. Programy v době trvání 8 či 12 týdnů probíhají v různých termínech od srpna 2018 do března 2019 v tréninkovém centru ni-msme v indickém Hyderabádu. Veškerá výuka probíhá v anglickém jazyce.

Ročník 2018-19 zahrnuje širokou škálu témat od komunikace přes velkokapacitní výstavbu pro sociálně slabé vrstvy, propagaci mikropodnikání, ISO, duševní vlastnictví, plánování v zemědělském podnikání až po turistický ruch a hotelnictví. Kurzy jsou vždy zaměřeny pro specifickou skupinu profesionálů zabývající se jednotlivými problematikami a jejich obsah je rozdělen do jednotlivých modulů, kdy účastníci postupují od přebírání znalostí od specialistů až k přípravě vlastních projektů a jejich prezentaci. Velmi podstatnou součástí kurzů je i výměna zkušeností mezi účastníky z celého světa. Mimo výuku se mohou účastníci těšit na výjezdy a studie i mimo Hyderabád.

Pro bližší informace kontaktujte prosím velvyslanectví Indie v Praze.

přílohy

Brožura s programy 2018-19 3 MB PDF (Acrobat dokument) 29.8.2018