česky  english 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Návštěva velvyslance v Čandígarhu a Džalandharu

Kdy: 05.07.2017 - 06.07.2017

Velvyslanec Milan Hovorka uskutečnil ve dnech 5. a 6. července 2017 pracovní návštěvu v Čandígarhu a Džalandharu s cílem podpořit bilaterální vztahy mezi Českou republikou a indickými svazovými státy Paňdžáb, Haryana a indickým unijním teritoriem Čandígarh.
 

governor


Během jeho pobytu v Čandígarhu velvyslanec jednal s guvernérem státu Haryana prof. Kaptanem Solankim a s guvernérem státu Paňdžáb V. P. Singh Bandorem, jenž působí také jako správce unijního teritoria Čandígarhu.

Velvyslanec měl také produktivní a inspirující setkání s ministrem obchodu a průmyslu Haryany Vipulem Goelem a ministrem financí, plánování a zaměstnanosti Paňdžábu Manpreetem Singh Badalem, jakož i se zástupci regionálních kanceláří největších indických podnikatelských reprezentací FIICI, CII A PHD.
 

FICCI


Během návštěvy byla slavnostně otevřena dvě nová vízová aplikační střediska České republiky v Čandígarhu a Džalandharu.

V Čandígarhu ozdobila slavnostní zahájení dne 5. července 2017 svou přítomností starostka města Asha Kumari Jaswal. Centrum je centrálně umístěno v kanceláři Elante, jednotka č. B, 209, 2. patro, kancelářský blok B, pozemek č. 178A, Industrial & Business Park - první fáze, Čandígarh.
 

visa_centre


Centrum v Džalandharu, které je centrálně umístěno ve třetím patře budovy Aman Plaza, č. 310, Lajpat Nagar, Mahavir Marg, Nakodar Chowk, Džalandhar, bylo slavnostně otevřeno rovněž 5. července 2017, a to za přítomnosti primátora Džalandharu Sunila Jyotiho.

Po oficiálním otevření těchto dvou vízových aplikačních středisek provozovaných ve spolupráci a v prostorách společnosti VFS Global, mohou cestující do České republiky požádat o krátkodobé vízum v Indii již celkem na 16 různých místech.