česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Velvyslanectví České republiky v Dillí
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Prezentace českého školství v Nepálu

Kdy: 27.09.2019 - 28.09.2019, Kde: Nepál, Káthmandú (Hotel Radisson, Lainchaur)

Česká republika se ve dnech 27. a 28. září 2019 účastnila veletrhu školství Study in Europe 2019 v hlavním městě Nepálu Káthmándú. Účast ČR zajistil honorární generální konzulát ČR v Káthmandú ve spolupráci s tamější Delegací Evropské unie. Veletrh slavnostně zahájili náměstek ministra školství Nepálu pan Mahešem Dahal a velvyslankyně Evropské unie v Nepálu paní Veronica Cody.

Veletrhu se účastnili zástupci propagující studium v České republice, Finsku, Francii, Německu, Polsku, Nizozemsku a Velké Británii. Samostatným stánkem byl také prezentován program Erasmus+, kde mohli zájemci hovořit přímo s absolventy tohoto programu.

Českou republiku zastupovali v uvedených dnech pracovníci Honorárního generálního konzulátu ČR v Káthmándú, kteří podávali několika stovkám zájemcům informace o možnostech studia v České republice a o zvyšující se nabídce studijních programů v angličtině. České univerzity se stále více podílejí na širokém spektru aktivit a programů mezinárodní spolupráce, které probíhají v Evropské unii a dalších zemích, a tím zvyšují povědomí v zahraničí o kvalitách českého školského systému.

 

Studyin