česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: fotobanka CzechTourism
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

PROPED – výzva k účasti na road show cestovního ruchu v Indii

Kdy: 08.10.2018 - 11.10.2018, Kde: Nové Dillí Ahmedábád Mumbaí

Velvyslanectví České republiky společně s agenturou CzechTourism připravují další ročník úspěšné akceCzech Republic – Land of Stories road show v Indii 2018.“ Rádi bychom Vás tímto pozvali k účasti na road show, která se skládá z bloku prezentací a B2B workshopů s indickými nákupčími. Tento ročník proběhne ve dnech 8. – 11. října 2018, a to v Novém Dillí, Ahmedabádu a Mumbaí. Setkání s místními podnikateli v cestovním ruchu a cestovními kancelářemi, stejně jako prezentace Česka, si kladou za cíl seznámit indickou klientelu s atraktivitami České republiky a navázat cenné obchodní kontakty.
 

„Czech Republic – Land of Stories road show v Indii 2018“ se uskuteční v následujících městech:

Nové Dillí            - 8. října              

Ahmedabád      - 9. října

Mumbaí              - 11. října

Akvizici účastníků má v kompetenci agentura CzechTourism a cena za účast na celé road show je 250 EUR, popřípadě 100 EUR pouze za jedno město.

 

Ještěd

 

Indie představuje jeden z nejslibněji se rozvíjejících trhů incomingové turistiky, s nárůstem příjezdů oproti předchozímu roku v desítkách procent a průměrnou dobou 3,5 dne, strávených v České republice. Velvyslanectví považuje oblast cestovní ruchu za velmi perspektivní i do budoucna a tak akce navazuje na loňskou úspěšnou  Roadshow, kterou pod „Projektem na podporu ekonomické diplomacie“ pomohlo spolufinancovat Ministerstvo zahraničních věcí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Vzhledem ke stále sílící střední třídě a rostoucí oblibě cestování je potenciál indického trhu obrovský. Stabilní nárůst je předpokládán i do budoucna a smyslem roadshow je, stejně jako v loňském roce, využít možností, které indický trh nabízí a navázat důležité kontakty za podpory vládní agentury CzechTourism i Velvyslanectví České republiky v Dillí.

V případě zájmu profesionálů z oblasti cestovního ruchu o účast na roadshow v Indii, kontaktujte prosím ekonomického radu Velvyslanectví ČR v Dillí Milana Dostála (Milan_Dostal@mzv.cz). Počet účastníků je omezen.

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí