česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: internet
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Houslové koncerty Jaroslava Svěceného

Kdy: 18.06.2019 - 22.06.2019, Kde: Dillí, Bhuvanéšvar a Kolkata

Výborný český houslista Jaroslav Svěcený zavítá během svého turné i do Indie, kde se bude nacházet od úterý 18. června do soboty 22. června 2019. Vystoupí v Dillí, Bhuvanéšvaru a Kolkatě.

Houslový mistr Jaroslav Svěcený absolvoval již řadu koncertů a festivalových vystoupení po celé Evropě, dále v USA, Kanadě, Mexiku, Brazílii, Chile, Rusku, Turecku, Izraeli, Egyptě, Alžírsku, Libyi, Maroku, Libanonu, Jordánsku, Sýrii, Spojených arabských emirátech, Saudské Arábii, Indii, Indonésii, Thajsku a Filipínách. Jaroslav Svěcený doposud nahrál 44 alb ve spolupráci s mezinárodními a českými skladateli, přičemž mnoho z nich získalo zlaté nebo platinové desky.

Jako první český houslista nahrál CD pro SONY CLASSICAL. V roce 1996 získal prestižní cenu Masarykovy akademie múzických umění za tvůrčí uměleckou činnost. Od té doby získal řadu dalších ocenění, například Zlatou plaketu prezidenta České republiky v roce 2010 nebo cenu na Mezinárodním hudebním festivalu ve Frutillaru v Chile v únoru 2016.

Jaroslav Svěcený navštívil Indii už minulý rok a se svými koncerty sklidil u indických diváků velký úspěch, a tak slíbil, že do Indie znovu brzy zavítá.

Pokud Vás nabídka oslovila a rádi byste se podívali na jeden z koncertů, který se bude konat v úterý 20. června 2019 v Dillí, registrujte se prosím přes odkaz níže:

http://zip.er.cz/shades

 

Více informací na: protocol.delhi@mzv.cz