česky  english  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

OECD hledá nové posily

OECD vyhlásila výběrová řízení do programů určených pro mladé profesionály a pro absolventy bakalářského studia. Termín k podání přihlášek do obou programů je v neděli 9. prosince 2018. Oba programy nabízejí dvouleté pracovní smlouvy s předpokládaným začátkem v září 2019.
 

Program Young Professionals (YPP)  se zaměřuje na uchazeče s magisterským titulem a nejméně dvouletou pracovní zkušeností, nebo na uchazeče s titulem PhD. Úspěšným uchazečům OECD v programu YPP nabízí dvouletou termínovanou smlouvu s možností prodloužení. Předpokládaný nástup do zaměstnání je v září 2019.

Studentům ze členských zemí OECD je určen program stáží Young Associates Programme (YAP).  Cílovou skupinou programu YAP jsou absolventi bakalářského studia, kteří nemají ukončené magisterské studium. Program YAP má do OECD přivést talentované mladé lidi a připravit je na magisterské a postgraduální studium.

Úspěšným uchazečům program YAP OECD nabídne dvouletou smlouvu v pozici junior policy analyst/junior economist na roky 2019–2021, s předpokládaným nástupem v září 2019. V průběhu dvou let by frekventanti programu měli získat odborné znalosti ve vybraných oblastech působení OECD a rozšířit si dovednosti. Cílem OECD u tohoto programu není to, aby mladí odborníci v organizaci zůstali pracovat, ale aby se zvýšily jejich šance na úspěšné přijetí do magisterského studia na vysoce výběrových světových univerzitách.

přílohy

YAP 2019 - brožura 2 MB PDF (Acrobat dokument) 27.11.2018

YPP 2019 - brožura 3 MB PDF (Acrobat dokument) 27.11.2018