česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: EXPO CANADA-FRANCE
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka k účasti na mezinárodním potravinářském veletrhu SIAL Canada 2020

POZOR, AKTUALIZACE TERMÍNU KONÁNÍ největšího potravinářského veletrhu v Kanadě. Vzhledem k současnému vývoji koronavirové pandemie ve světě bylo organizátory akce rozhodnuto, že se letošní ročník SIAL CANADA 2020 bude konat pouze virtuálně, a to ve dnech 28. září - 2. října 2020.

Potravinářský veletrh SIAL je jednou z nejvýznamnějších akcí svého druhu pořádaných v Severní Americe, které se účastní vystavovatelé z více než 50 zemí z celého světa. Akce je vhodná pro prezentaci výrobců hotových potravinářských produktů (např. nápoje, těstoviny, uzeniny, sýry, pekárenské produkty apod.), ale i potravinových doplňků včetně nových technologií a inovací.

Účast na potravinářském veletrhu SIAL 2020 měla navázat na úspěšný předešlý ročník konaný v Torontu, kterého se v rámci českého stánku zúčastnilo několik českých firem z potravinářského sektoru. Veletrh SIAL je unikátní možností prezentovat své výrobky před téměř 25 tis. návštěvníky, především odborníky z odvětví, a navázat kontakt s kanadskými nákupčími, distributory či experty na vstup na kanadský trh. 

Kvůli koronavirové krizi a s ní spojeným restrikcím se letošní ročník bude konat pouze digitálně. 

V případě zájmu o účast na virtuální show prosím kontaktujte obchodně-ekonomický úsek Velvyslanectví ČR v Kanadě.